30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Dünyadan Enerji Şirketleri Bu Konferansa Katılacak

ANTALYA (Enerji Portalı) – 9’ncu Türkiye Enerji Zirvesi, Türkiye’den ve ERRA üyesi ülkelerden enerji sektörü üyelerini bir araya getiren 17’nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı ile Antalya’da 9-10 Ekim’de ortaklaşa düzenlenecek.

Türkiye Enerji Zirvesi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve destekleriyle 2010 yılından itibaren düzenleniyor.

Her yıl Türkiye’nin başka bir şehrinde düzenlenen zirvenin bu yılki ev sahipliğini Antalya yapacak.

Zirvede başta elektrik ve doğalgaz sektörleri olmak üzere yenilenebilir enerji ve nükleer enerji alanlarında enerji sektörü paydaşlarını bir araya getirerek, tarafların güncel konuları tartışıldığı ve sergi alanıyla firmaların ürün ve yeni teknolojileri tanıtımı yapılacak.

Türkiye Enerji Zirvesi, yenilenebilir enerji, elektrik ve doğalgaz sektörlerinde ülkemizdeki yasal zeminin yerli ve yabancı yatırımcılara cazip kılınacak serbest bir piyasa modeline oturtulması noktasında yer alan önemli bir oluşumdur.

– 17’nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı

Farklı düzenleyici yaklaşımları birleştiren en kapsayıcı küresel düzenleyici kuruluşlardan biri olan Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği (ERRA), enerji düzenlemesinin seçkin paydaşlarını her yıl Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı’nda bir araya getiriyor.

Bu yıl 17’ncisi düzenlenecek ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı, 9-10 Ekim 2018 tarihlerinde Antalya’da üçüncü kez EPDK’nin ev sahipliğinde toplanacak.

17’nci ERRA Enerji Yatırım ve Düzenleme Konferansı, hem Türkiye’den hem dünyadan enerji şirketlerini, düzenleyici kurumları, yatırımcıları, hükümet temsilcilerini, kamu kuruluşlarını ve sektör derneklerini bir araya getirecek.

Kayıt formuna ulaşmak için burayı tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.