30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Dört Üniversite 49 Adet Akademisyen Alımı Gerçekleştirecek

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Yalova Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Bayburt Üniversitesi, farklı bölümlerde istihdam edilmek üzere çok sayıda akademisyen alımı yapacak.

Yalova Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi ve Bayburt Üniversitesi, farklı bölümlerde istihdam edilmek üzere çok sayıda akademisyen alımı yapacak. Yalova Üniversitesi Rektörlüğü’nden yayımlanan ilan göre, çeşitli fakülteler bünyesinde yer alan pozisyonlar için toplam 15 adet akademisyen alımı yapılacak. Üniversitenin Makina Mühendisliği Bölümü için 1 adet Doçent unvanına sahip öğretim üyesi alımı yapılacak.

İlgili ilanla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Sinop Üniversitesi Rektörlüğü’nden yayımlanan ilan göre, çeşitli fakülteler bünyesinde yer alan pozisyonlar için toplam 7 adet akademisyen alımı yapılacak. Üniversitenin Nükleer Enerji Mühendisliği Bölümü/ Nükleer Enerji Mühendisliği Anabilim Dalı için 1 adet Profesör unvanına sahip öğretim üyesi alımı yapılacak.

İlgili ilanla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörlüğü’nden yayımlanan ilan göre, çeşitli fakülteler bünyesinde yer alan pozisyonlar için toplam 13 adet akademisyen alımı yapılacak. Üniversitenin Endüstri Mühendisliği Bölümü için 1 adet Doktor unvanına sahip öğretim üyesi alımı yapılacak.

İlgili ilanla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü’nden yayımlanan ilan göre, çeşitli fakülteler bünyesinde yer alan pozisyonlar için toplam 14 adet akademisyen alımı yapılacak. Üniversitenin Elektrik ve Enerji Bölümü için 2 adet öğretim görevlisi alımı yapılacak.

İlgili ilanla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.