30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Dört Farklı Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı Geldi

MANİSA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 4 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31356 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre dört farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

Bu projeler:

>> Yeşilova KÖK Çevre Hatlar Enerji Nakil Hattı
>> İnebolu DM-Uğrak KÖK Enerji Nakil Hattı
>> Ömerli Rüzgâr Enerji Santrali
>> Nahçıvan Doğal Gaz Boru Hattı Projesi

Yeşilova KÖK Çevre Hatlar Enerji Nakil Hattı

Manisa İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Yeşilova KÖK Çevre Hatlar Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3361) için tıklayınız.

İnebolu DM-Uğrak KÖK Enerji Nakil Hattı

Kastamonu İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan İnebolu DM-Uğrak KÖK Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3366) için tıklayınız.

Ömerli Rüzgâr Enerji Santrali

Ömerli Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla İstanbul İli, Silivri İlçesinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3367) için tıklayınız.

Nahçıvan Doğal Gaz Boru Hattı Projesi

Nahçıvan Doğal Gaz Boru Hattı Projesinin Gerçekleştirilmesi Amacıyla Iğdır İli, Merkez, Karakoyunlu ve Aralık İlçeleri Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3370) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.