30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Dört Enerji Projesinde Acele Kamulaştırma Yapılacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 31199 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları’na göre, çeşitli enerji projeleri için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre farklı illerde acele kamulaştırma yapılacak olan projeler:
>> 154 kV Sapanca TM İrtibatları Projesi
>> İmrenler Rüzgâr Enerji Santrali
>> 154 kV Pertek TM-(Elazığ 2-Tunceli) Brş.N. Enerji İletim Hattı Projesi
>> Kandıra Rüzgâr Enerji Santrali

154 kV Sapanca TM İrtibatları Projesi

154 kV Sapanca TM İrtibatları Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2801) için tıklayınız.

İmrenler Rüzgâr Enerji Santrali

İmrenler Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Konya İlinde Yer Alan Ada ve Parsel Numaraları Belirtilen Taşınmazların, Tapuda Hazine Adına Tescil Edilmek Üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2803) için tıklayınız.

154 kV Pertek TM-(Elazığ 2-Tunceli) Brş.N. Enerji İletim Hattı Projesi

154 kV Pertek TM-(Elazığ 2-Tunceli) Brş.N. Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Gösterilen Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2805) için tıklayınız.

Kandıra Rüzgâr Enerji Santrali

Kandıra Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Kocaeli İlinde Yer Alan Ada ve Parsel Numaraları Belirtilen Taşınmazların, Tapuda Hazine Adına Tescil Edilmek Üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2806) için tıklayınız.

1 Yorum

  • Sedat gerger dedi ki:

    Bana göre bu tabiatın bir projesidir. siz ismini ne koyarsanız koyun bu yoneten bir kuvetin aldıgı karardır. EVELA YER ALTINDAKİ BİRİKMİŞ VE DÜNYA İÇİN ZARARLI OLAN PETROLU BİR ŞEKİLDE TEMİZLEDİ . SONRADA İNSANLAR ZARAR GÖRMESİN DİYE BU GÜNEŞ ENERJİSİNİ İNSANLARIN AKLINA KOYDU VE BANA GÖRE İNSANLIK UZAYIN UZAK NOKTALARINA DA BU ENERJİ GÜCÜ SAYESİNDE ZAMANI GELİNCE ULAŞABİLECEKTİR. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.