30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Doğal Gaz Sektörü INGAS 2019’u Bekliyor!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – 8. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı (INGAS 2019), 17-18 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

INGAS 2019’da bu sene doğal gazın geleceği, Ortak Enerjimiz, Ortak Geleceğimiz” temasıyla küresel bir yaklaşımla ele alınarak doğalgazın üretimden son kullanıcıya kadarki tüm değer zinciri boyunca kapsamlı bir değerlendirilmesi yapılacak ve geleceğine dair analizler ve fikirler paylaşılacak. Yeni enerji düzeninde yenilenebilir enerjilerle birleşmiş bir doğalgaz perspektifiyle, pazar stratejileri, yeni uygulamalar, teknolojiler, çevresel etkiler ve gelişmeler tartışılacak.

İki gün boyunca doğal gazın geleceği tartışılacak…

Doğu-Batı Enerji Koridoru’nun kalbi olan ülkemizde düzenlenen Avrasya’nın en büyük doğal gaz fuarı INGAS 2019, iki gün boyunca 30 farklı ülkeden küresel karar vericiler, tedarikçiler ve sektör liderlerinden oluşan heyetleri ağırlamaya hazırlanıyor. INGAS 2019’da gerçekleştirilecek olan B2B görüşmeler Ticaret Bakanlığı’nın destekleriyle organize edilecek.

Ulusal ve uluslararası sektör paydaşları bu etkinlikte bir araya gelecek…

Türkiye’nin en büyük gaz dağıtım şirketi İGDAŞ, Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcılar Birliği (GAZBİR) ve Doğal Gaz Sektör Meslekleri Sınav ve Belgelendirme Merkezi (GAZMER) tarafından organize edilecek olan “INGAS 2019”, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve diğer birçok kurum ve kuruluşun destekleriyle doğalgazın küresel geleceğini enerji piyasasının küresel önderleri ve alanında dünya çapında uzman liderleriyle mercek altına alacak.

INGAS 2019’un fuaye alanında ABD, Rusya, Çin, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa, Avrupa Ülkeleri, Brezilya, Azerbaycan, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, Kazakistan, Kuveyt, Nijerya, Suudi Arabistan, Oman ve Ürdün’den gelecek olan 100’ün üzerinde yerli ve yabancı firma ziyaretçileriyle ve yatırımcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Etkinlik kapsamında ele alınacak konular şöyle olacak:

Neden INGAS 2019?

  • Çeşitli firmalarla yeni ortaklıklar kurabilir ve iş birlikleri yapabilirsiniz.
  • Alanında profesyonellerin bir araya geleceği bu dev etkinlik kapsamında ürün lansmanınızı yapabilirsiniz.
  • Potansiyel alıcılar ve hedef kitleler ile birebir bağlantı kurabilirsiniz.
  • Rekabetin arttığı farklılaşan pazar yapısında karar vericiler ile görüşme şansını yakalayabilirsiniz.
  • Yeni teknolojiler ve inovasyonlar hakkında bilgilenme imkanı bulabilirsiniz.
  • Kongreye katılarak İstanbul’un sahip olduğu güzellikleri yakından görme şansını yakalayabilirsiniz.
Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.