30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


DEK-TANAP Akademi Programı Başarıyla Gerçekleştirildi

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Azerbaycan’ın Şahdeniz-2 sahasından çıkarılan doğal gazın Türkiye’ye ve Avrupa’ya ulaştırılmasını sağlayan Enerjinin İpek Yolu TANAP’ın Dünya Enerji Konseyi (DEK) – Türk Milli Komitesi Atölye Programı kapsamında gerçekleştirdiği atölye programı tamamlandı.

25 Mart – 29 Nisan2019 tarihleri arasında gerçekleştirdiği DEK-TANAP Akademi Program’ına ANAP bünyesinde görev yapan toplam 16 uzman personelin 6 hafta boyunca yürüttüğü 12 oturuma 88 kişi katılım gösterdi.

Akademi programında İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite Yönetimi, ÇED Yönetimi, Sosyal Etki Yönetimi, Projelerde Kültürel Mirasın Korunması, Bioçeşitlilik, Yatırım Programları gibi konular ele alındı.

DEK-TANAP Akademi Programı sonucunda edinilen sertifikalar, TANAP Genel Müdürlüğü’nde; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Alparslan Bayraktar, TANAP Genel Müdürü Saltuk Düzyol, TANAP Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Ayan ve TANAP Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Sosyal ve Çevre Direktörü Fatih Erdem’in katılımları ile takdim edildi.

Program sonucunda alınan geri bildirimler ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda programın ikinci fazının da düzenlenmesi planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.