30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


CW Enerji’nin Konkordato Talebine İlişkin Geçici Mühlet ve Tedbir Kararları Kaldırıldı!

ANTALYA (Enerji Portalı) – CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’ne verilen geçici mühlet ve buna bağlı olarak alınan tüm tedbirlerin 07.01.2019 tarihinden itibaren kaldırılmasına karar verildi.

Antalya 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi’ne verilen geçici mühlet ve buna bağlı olarak alınan tüm tedbirlerin 07.01.2019 tarihinden itibaren kaldırılmasına karar verdi.

Yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Davacı TARZAN TARIK SARVAN, VOLKAN YILMAZ, CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ tarafından açılan konkordato davasının 07.01.2019 tarihli duruşmasında davadan feragat edildiğinden;

Davacılar Antalya Ticaret Sicilinin 64241 sicil numarasında kayıtlı CW Enerji Müh. Tic. ve San.A.Ş., Tarzan tarık Sarvan ve TC Kimlik Nolu Volkan Yılmaz Konkordato talebinden feragat ettiğinden, Davacıların konkordato talebinin feragat nedeniyle ayrı ayrı reddine,davacılar hakkında verilen 17.10.2018 tarihli geçici mühlet kararının ve buna bağlı olarak verilen tüm tedbirlerin 07.01.2019 tarihinden itibaren kaldırılmasına karar verilmiş olup, İİK.288/son maddesi uyarınca ilan olunur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.