30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


CSUN Eurasia Energy Systems Industry and Trade Inc. (CSUN Türkiye)

CSUN, günes hücresi ve paneli ürünlerinde uzmanlaşmış, küresel bir üreticidir ve KME Grubu ve Dupont ile stratejik ortaklıkları olan, tanınmış CEEG Grubu’na yakından bağlıdır.

CEEG Grubu ise güç trafolarının Çin’deki en büyük iki üreticisinden birisidir ve ilave olarak uçak veya diğer ulaşım araçları için komposit malzemeler üretir. CSUN’ın fotovoltaik endüstrisinde seçkin deneyimi bulunmaktadır ve olağanüstü yenilikleri, yüksek verimliliği ve kalitesi ile tanınır. CSUN önceden sadece güneş hücresi üretimine odaklanmış bir firmaydı ve Avrupa’nın önde gelen güneş paneli üreticilerine güneş hücresi tedarik ediyordu. Bugün, CSUN’ın 1.2GW üretim kapasitesi ve dünya genelinde 1.4GW’tan fazla kurulu gücü mevcuttur.

Güneş hücresi üretiminde sahip olduğu deneyim ve güçle Avrupa başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerindeki panel üreticilerine hücre tedariği sağlayan CSUN, 2007 yılında Çin’de kurduğu güneş paneli fabrikasıyla başlayan üretim yolculuğunu dünyanın çeşitli bölgelerine yayılan tesisleriyle 2GW’ın üzerinde bir kapasiteye taşıyarak BNEF – Tier-1 seviyesinde üretici ünvanını almaya hak kazanmıştır.

CSUN Eurasia Türkiye Adres: Aydınlı SB Mah. 4. Sk No:4 34957 Tuzla-Istanbul
CSUN Eurasia Türkiye Telefon: 0216 3940820
CSUN Eurasia Türkiye Fax: 0216 3940830
CSUN Eurasia Türkiye Web adresi: www.csun.com.tr
CSUN Eurasia Türkiye e-mail: sales@csun.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.