30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Çorum’da Elektrik Şebekesi Yapım İşi İhalesine Çıkılacak

İSTANBUL (ENERJİ PORTALI) – Çorum Osmancık Organize Sanayi Bölgesi alanına ait yüksek gerilim-alçak gerilim elektrik şebekesi yapım işi ihale edilecek.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanda, Çorum Osmancık Organize Sanayi Bölgesi alanına ait yüksek gerilim, alçak gerilim elektrik şebekesi yapım işi, sözleşmenin tescil edildiği günden itibaren en geç 5 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacağı bildirildi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Müteşebbis Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak işin 31 Ekim 2018 tarihine kadar tamamlanacağı, keşif bedelinin 2 milyon 310 bin lira, geçici teminat bedelinin ise 161 bin 700 lira olduğu belirtildi.

İhale, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Ankara’daki yeni hizmet binasının 159 numaralı toplantı salonunda, 19 Temmuz 2018 tarihinde saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Kapalı zarf teklif alma usulüyle gerçekleştirilecek ihaleye, isteklilerin katılabilmeleri için gerekli belgeleri teklifleri kapsamında sunmaları gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.