30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Çok Sayıda Güneş Enerjisi Paneli İcra’dan Satışa Çıkarıldı!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – İstanbul Anadolu 15. İcra Dairesi Müdürlüğü’nden çok sayıda güneş enerjisi paneli satılığa çıkarıldı.

İstanbul Anadolu 15. İcra Dairesi Müdürlüğü’nden Tuzla Serbest Bölge’de bulunan 95 paket 270 Watt gücündeki ve 1640*990*35 mm ölçülerindeki ve 71 paket muhtelif özellikte güneş enerjisi panelleri satışa çıkarıldı.

İcra Müdürlüğü’nden yapılan açık artırma ilanı ile ilgili şunlar belirtildi:

“Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, satışı yapılacak olan mahcuzların serbest bölgede bulunması, milleştirme işlemi yapılmamış olması dikkate alınarak malların millileştirilmesine ilişkin tüm resim, vergi ve harçların ihale alıcısına ait olmasına ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.”

İlk ihalenin 20 Ağustos 2019 tarihinde yapılması planlanan ilan hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.