30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Çok Sayıda Doğal Kaynak Sahası İçin Arama İzni Verilecek!

AYDIN (Enerji Portalı) – Aydın Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, 7 adet Jeotermal Kaynak İşletme Ruhsat Sahası, 64 adet Jeotermal Kaynak Arama Ruhsat Sahası ile 39 adet Doğal Mineralli Su Ruhsat Sahası’nı ihale yoluyla aramaya açıyor.

Aydın Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’ndan yapılan duyuruya göre; Aydın’da bulunan çeşitli bölgelerde doğal mineralli su (DMS) ruhsat sahaları ile jeotermal kaynak arama (JK-A) ve işletme (JK-İ) ruhsat sahaları ihale yolu ile aramaya açılıyor.

Aramaya açılacak olan kaynakların listesi şu şekilde:

İhaleler ile ilgili şartname ve diğer evraklar Aydın Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Doğal Kaynaklar Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürlüğü’nden mesai saatleri içerisinde imza karşılığı ücretsiz görülebiliyor.

İhaleye katılacak isteklilerin ise şartname bedeli olan 1.000 TL. (bin) Başkanlığın T.C. Vakıflar Bankası Aydın şubesindeki TR72 0001 5001 5800 7305 4493 71 numaralı hesabına ihale numarası ile şartname bedeli olarak yatırması gerekiyor.

Aydın Bölgesinde Arama İhalesi hakkında daha fazla bilgi almak için enerjiportali.com/wp-content/uploads/2019/07/Aydın-Bölgesinde-Arama-İhalesi-Duyurusu.pdf Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.