Cleanglobe, yenilenebilir enerji sektöründe farklı alanlarda uzun yıllardır yurt-içi ve yurt-dışı projelerde yer alan deneyimli bir ekibin bir araya gelmesi ile 2009 yılında, Temiz Dünya Ekolojik Çözümler Platformu Sanayi ve Ticari Limited Şirketi adı altında kuruldu.  2010 yılında, şirketimiz, unvan değişikliğine giderek, bu yana kadar CG SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Cleanglobe, global pazarda faaliyet gösteren, her ölçekte Yenilenebilir Enerji Teknolojileri ile elektrik üretimi konusunda ürünler ve çözümler sağlayan yenilikçi bir şirkettir. Şirketimiz, engin bilgi, tecrübe ve referanslarıyla sektördeki kaliteli duruşunu korumaktadır. Sonuç odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdüren yenilikçi ve dinamik ekibimiz, müşterilerine güncel, sonuca kısa yoldan götürecek, Avrupa’dan edinilmiş profesyonel bilgiyi ve tecrübesini sunarak ortaya çıkardığı hizmetlerle ve misyonundan sapmadan çalışmalarına devam etmektedir.

Cleanglobe, her ölçekte Yenilenebilir Enerji Sistem Kurulumları için her aşamada gereken etkinlikleri yürütmektedir. Tek adresten fizibilite çalışmalarından lisans başvurularına, proje hazırlanmasından onayına, proje için öz sermaye yahut dış sermaye yapılandırmasından, kurulum, yönetim, bakım ve onarım işlerine kadar tüm faaliyetler Cleanglobe tarafından yapılmaktadır.

 

CG Solar Enerji Adres: Cemalpaşa Mh. Cevat Yurdakul Cd. Silah Apt. No: 12 Asma Kat Seyhan-ADANA
CG Solar Enerji Telefon: 0850 3048067
CG Solar Enerji Web Adresi: www.cleanglobe.com.tr