30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Cappadox Festivali’nin enerji sponsoru Aksa Jeneratör

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasında müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava etkinliklerine ev sahipliği yapan Cappadox Festivali’nin enerji sponsoru Aksa Jeneratör oldu. Aksa Jeneratör, festival kapsamında düzenlenen açık hava programlarının yanı sıra konser, çağdaş sanat ve gastronomi etkinliklerine enerji hizmeti verdi.

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, farklı şehirlerde düzenlenen festivallere sponsor olmaya devam ediyor. Kapadokya’nın büyüsüyle sanatı, etkinlikleri ve gastronomiyi birleştiren, 14 – 19 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen Cappadox Festivali’nin enerjisi bu sene Aksa Jeneratör’e emanetti.

Uçhisar, Göreme ve Ortahisar olmak üzere üç kasabaya yayılan Cappadox kapsamında canlı müzik, çağdaş sanat sergisi, sanat performansları, atölyeler, gastronomi tadımları, açık hava yürüyüşleri, bisiklet turları, koşu, yoga ve meditasyondan oluşan toplam 141 etkinlik, 9 çağdaş sanat performansı, 65 atölye 21 farklı mekânda gerçekleşti.

Yıl boyunca Cappadox gibi farklı alanlardaki unutulmaz festivallere sponsorluklarıyla destek olduklarını belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker; “Aksa Jeneratör olarak eğlence, sanat ve etkinliklere enerjimizle destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Cappadox Festivali her sene katılımcılarınamüzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava etkinlikleriyle müthiş deneyimler yaşatıyor. ‘Kesintisiz Enerji’ sloganımızla bu tarz dinamik ve etkili festivallere destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.