30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Çalık Enerji’nin Yeni CEO’su Rıdvan Aktürk

Çalık Enerji Strateji ve Planlama Direktörlüğünden yaklaşık iki yıl önce YEDAŞ Genel Müdürlüğüne atanan Rudvan Aktürk, Samsun’da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sonrasında Çalık Enerji CEO’luğu görevine getirildi.

Yeni görevi nedeniyle Genel Müdürlüğü sona eren Rıdvan Aktürk veda ziyaretlerine başladı. Veda turları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret eden Rıdvan Aktürk, “Genel Müdürlüğüm sürecinde belediye başkanımız ile çok güzel iş ilişkimiz oldu. Koordinasyon içinde çalıştık. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rıdvan Aktürk’e teşekkür eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ise, “Genel Müdürümüzün de ifade ettiği gibi biz de bütün kurumlarımızla iyi ilişkiler içinde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Genel Müdürümüzün gittiği yerde de güzel hizmetlerine devam edeceğine inanıyorum. Kendisiyle bu güne kadar çok güzel diyaloğumuz oldu. Yeni görev yerinin kendisi için hayırlı olmasını diliyorum. Başarıları daim olsun” diye konuştu.

Rıdvan Aktürk Çalık Enerji‘de CEO olarak profesyonel kariyerine devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.