BŞK Enerji; 50 yıllık bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan Başak Grubu, kurmuş olduğu BŞKENERJİ A.Ş. ile sektörde eşine az rastlanır enerji sistemleri alt yapısı, yapısal anlamdaki çalışmaları ve bünyesindeki uzman ekiple Türkiye standartlarının üzerinde çalışmalara imza atmayı hedeflemektedir. Firma çalışmalarının temelinde; uzun vadeli, sağlıklı, verimli ve güvenli sistemleri hayata geçirmeyi esas almaktadır.

2000’li yılların başından itibaren Türkiye’nin artan enerji ihtiyacı, mevcut sistemlerin verimliliğinin artırılması ve yeni üretim tesislerinin kurulması gündeme getirilmiştir. Enerjide dışa bağımlılığın azaltılması ve artan enerji maliyetlerinin düşürülmesi zorunluluğu, sektördeki girişimleri artırmıştır. Son yıllarda gerekli hukuksal düzenlemeler ile özel sektörün de elektrik üretiminde faaliyet göstermesi sağlanmıştır. Pek çok yerli ve yabancı girişimci elektrik üretimi alanını ana iş kollarından biri haline getirmiştir.

Yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimin ülkemizin için önemli olduğunun farkındalığı ile hareket eden BŞK enerji her alanda olduğu gibi planlı ve doğru bir şekilde yapılan/işletilen tesislerin ülkemize ve yatırımcısına kazandıracağı bilinci ile müşterilerine proje ve danışmanlık hizmetinden başlamak üzere tesisin planlanması, kurulması, işletilmesi, bakımlarını yapılması ve üretilen enerjinin karlı bir şekilde pazarlanması sürecinde müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

BŞK Enerji Adres: GENEL MÜDÜRLÜK – ESKİŞEHİR Bursa Yolu 3.Km. Pk:33 26301 Eskişehir
BŞK Enerji Telefon: 0222 3150700
BŞK Enerji  Faks: 0222 3150706
BŞK Enerji Web: www.bskenerji.com.tr
BŞK Enerji e-mail: info@bskenerji.com.tr