30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


BOTAŞ Memur Alımı Başvuru Sonuçları Bekleniyor !

BOTAŞ geçtiğimiz haftalarda kendi resmi web adresi üzerinden bir ilanını yayımlayarak kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 112 memur alımı yapacağını duyurmuştu.

MEMUR ALIMI 17 İLDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Yayımlanan ilana ilişkin 112 memur alımı başvuruları 23 Ekim 2017 tarihinde sona erdi. Ayrıca söz konusu memur alımının Ankara, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kayseri, Samsun, Erzurum, Kahramanmaraş, Konya, Ağrı, Ardahan, Sivas, Aksaray, Tekirdağ, Adana, Şanlıurfa ve Gaziantep illeri için Mühendis, Uzman Yardımcısı, Teknisyen, Operatör, Müfettiş Yardımcısı, Büro Görevlisi kadrolarında yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILDI

BOTAŞ tarafından yayımlanan ilana “en az Meslek Lisesi mezunu olan, en az B sınıfı ehliyetli olan, İş Güvenliği Uzmanı belgesi olan, EKAT belgesi olan, alanında tecrübeli olan, CCNP sertifikasına sahip olan, AUTOCAD biliyor olan, bazı pozisyonlar için YDS puanına sahip olmak” şartlarına haiz olan adaylar başvuru yapabildi. Ayrıca söz konusu personel alımında adaylar 23 Ekim 2017 tarihine kadar İşkur resmi sitesinden online olarak ya da İl/İlçe Şube Müdürlüklerinden gerçekleştirdiler.

kaynak:kamupersoneli.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.