30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Bosch Termoteknik, INGAS 2017’de Doğalgaz Sektörüne Işık Tuttu

Yoğuşmalı Kombinin Pazar Lideri* Bosch Termoteknik, 2-3 Kasım tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen İGDAŞ’ın ev sahipliğini yaptığı “Doğalgazın Geleceğine Köprü” temasıyla yola çıktığı 7. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı olan INGAS 2017’ye sponsor oldu. 

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden ve yoğuşmalı kombinin Pazar lideri* olan Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda 2-3 Kasım tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen İGDAŞ’ın ev sahipliğini yaptığı “Doğalgazın Geleceğine Köprü” temasıyla yola çıktığı 7. Uluslararası Doğalgaz Kongre ve Fuarı olan INGAS 2017’ye sponsor oldu.

Doğalgazın küresel liderlerini bir araya getiren, Türkiye’nin enerjide merkez ülke olma stratejisine katkıda bulunan ve sektörün geleceğine ışık tutan organizasyona T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Berat Albayrak, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve protokol üyeleri katıldı. Doğalgaz sektörünün önemli paydaşlarından gaz şirketi yetkilileri ve dernek başkanlarının da konuşmacı olarak yer aldığı organizasyona uluslararası platformlardan da önemli konuşmacılar katıldı. Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın “Sürdürülebilir İç Tesisat” panelinde sektörün değerli oyuncularından yetkili servisler ve tesisat ustalarının önemine dikkat çeken sunumu katılımcılar tarafından ilgi ile dinlendi.

Bosch Termoteknik organizasyonda en yeni ürünü olan Condens 7000i W yoğuşmalı kombisi ile CT100 Akıllı oda kumanda cihazlarını ilk kez bu fuarda ziyaretçiyle buluşturdu. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören ürün titanyum cam ön panele sahip şık tasarımı ve üstün teknolojisiyle yeni Condens 7000i W mekanlara estetik katıyor. Kombiye uzaktan erişim sağlayan CT100 Akıllı oda kumandası da tek tuşla kontrol ve tasarruf imkânı tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.