30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Bodrumlu İşletmeciler 12 Ay İndirimli Elektrikten Yararlanacak

MUĞLA (Enerji Portalı) – Bodrum Ticaret Odası ile Sepaş Enerji arasında imzalanan protokol sayesinde oda üyeleri tüketim profillerine göre yüzde 15’e varan indirim ve 12 ay sabit birim fiyattan faydalanabilecek.

Konutlardan ticarethane ve büyük sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede, Türkiye genelinde 4 milyon kişiye elektrik hizmeti sunan Sepaş Enerji yeni iş birliğini duyurdu. Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret ederek oda üyelerinin tüketim profillerine göre hazırlanan avantajlı tarifeyi sundu. Görüşmenin ardından protokole imzalar atılırken Başkan Kocadon yeni anlaşmanın tüm ilçeye hayırlı olmasını diledi. Anlaşma kapsamında oda üyeleri, tüketim profillerine göre yüzde 15’e varan indirim ve 12 ay geçerli sabit birim fiyattan elektrik kullanabilecek.

“İş ortaklarımızın en yakınında biz varız”

Pandemi döneminde üreticilere ve işletmecilere elektrikte indirimle destek sunduklarını dile getiren Mekik şunları kaydetti:

“Türkiye’nin farklı noktalarından çok sayıda esnaf ve sanayiciye avantaj sağlayabildiğimiz yeni bir iş birliğine daha başlamak mutluluk verici. İşletmecilerin beklentilerine göre hazırladığımız tekliflerimizle bu süreçte onların en yakınındaki çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. Saygıdeğer Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Protokolümüzün BODTO üyelerine ve Bodrumlulara ekonomik katkı sunacağına inanıyoruz”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.