30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Rüzgar Enerjisi Sempozyumu ve Sergisi, Sizleri Bekliyor

İZMİR (Enerji Portalı)- Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Rüzgar Enerjisi Sempozyumu ve Sergisi 3-4-5 Ekim 2019 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek.

Elektrik Mühendisleri Odası ve Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubeleri’nin ev sahipliği yaptığı etkinlikte sektördeki son gelişmelerin masaya yatırıldığı, rüzgar enerjisi alanında farklı bileşenlere ait en son teknolojilerin tartışılacak.

Düzenlenen etkinlik kapsamında rüzgar enerjisinde öncü olan İzmir’de günümüz teknolojilerinin yanı sıra geleceğin teknolojilerinin de paylaşılacak.

Yerli imalat teknolojileri ve üreticilerin karşılaştıkları sorunlar ele alınacak…

Teknik oturumların yanı sıra en yeni akademik gelişmelerin de paylaşılacağı oturumlarda akademi, sanayi, toplum iş birliğine katkı sunacak olan sempozyum bünyesinde, yerli imalat teknolojileri ve üreticilerin karşılaştıkları sorunların da tartışılacağı oturumlara yer verilecek. Ayrıca sektörün gelişimine paralel olarak bölgede yaşanan sosyal ve çevresel sorunları ele alınarak çözüm yolları aranacak.

Ayrıca, rüzgar Sempozyumu süresince bu alanda ürün ve hizmet üreten firmaların, sempozyum katılımcılarıyla iletişim kurabilecekleri ve çalışma konularını aktarabilecekleri bir ortam sağlamak amacıyla sergi düzenlenecek.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.