30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Beş Farklı Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı Geldi

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 5 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31520 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre beş farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

Bu projeler:

>> Başayaş KÖK-Yeni Uluyol KÖK Enerji Nakil Hattı
>> Kahyalar KÖK-Karaağaç KÖK Enerji Nakil Hattı
>> Sarıçam – Ayvalı Enerji Nakil Hattı
>> 8Q6803 Eski Azaplı KÖK – A. Çıyanlı Enerji Nakil Hattı
>> 8G4029 Suboyu KÖK – Kanarya KÖK Enerji Nakil Hattı

Başayaş KÖK-Yeni Uluyol KÖK Enerji Nakil Hattı

Ankara İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Başayaş KÖK-Yeni Uluyol KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazlarda Elektrik Dağıtım Tesis Yerlerinin Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4122) için tıklayınız.

Kahyalar KÖK-Karaağaç KÖK Enerji Nakil Hattı

Karabük İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Kahyalar KÖK-Karaağaç KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazlarda Elektrik Dağıtım Tesis Yerlerinin Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4123) için tıklayınız.

Sarıçam – Ayvalı Enerji Nakil Hattı

Adana İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Sarıçam – Ayvalı Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazlarda Elektrik Dağıtım Tesis Yerlerinin Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4124) için tıklayınız.

8Q6803 Eski Azaplı KÖK – A. Çıyanlı Enerji Nakil Hattı

Osmaniye İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “8Q6803 Eski Azaplı KÖK – A. Çıyanlı Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazlarda Elektrik Dağıtım Tesis Yerlerinin Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4125) için tıklayınız.

8G4029 Suboyu KÖK – Kanarya KÖK Enerji Nakil Hattı

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “8G4029 Suboyu KÖK – Kanarya KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazlarda Elektrik Dağıtım Tesis Yerlerinin Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4126) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.