30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Beş Farklı Enerji Projesinde Kamulaştırma Yapılacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 31169 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları’na göre, çeşitli enerji projeleri için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre acele kamulaştırma yapılacak olan projeler:
>> Işıklar Rüzgâr Enerji Santrali
>> Hemşin I Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali
>> Doğal Gaz Dağıtım Sistemi
>> Uluköy Beşdeğirmen Köyler Grubu Ahmetoluğu Branşmanı Enerji Nakil Hattı
>> Uluköy Beşdeğirmen Köyler Grubu Ahmetoluğu Branşmanı Enerji Nakil Hattı

Kütahya…

Işıklar Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Kütahya İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2671) için tıklayınız.

Rize…

Hemşin I Regülatörü ve Hidroelektrik Santralinin Yapımı Amacıyla Rize İli, Hemşin İlçesi, Ortaköy Mahallesinde Yer Alan Taşınmazın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2672) için tıklayınız.

Eskişehir…

Eskişehir İlinde Tesis Edilen Doğal Gaz Dağıtım Sistemi Kapsamında İhtiyaç Duyulan ve Tepebaşı İlçesi, Keskin Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Taşınmazın Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2674) için tıklayınız.

Kütahya…

Kütahya İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Uluköy Beşdeğirmen Köyler Grubu Ahmetoluğu Branşmanı Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2675) için tıklayınız.

Kütahya…

Kütahya İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Uluköy Beşdeğirmen Köyler Grubu Benzinlik Branşmanı Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2676) için tıklayınız.

Aksaray…

154 kV Ortaköy TM-Kütüklü Geçici TM Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2677) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.