BERAK ENERJİ San. Tic. A.Ş. bir Solar Teknoloji firması olarak Tamamı Türk Sermayesi ile 2008’da İstanbul’da kurulmuştur.
Şirket olarak belirlediğimiz temel hedefimiz, kaliteli GES yatırımları yapmaktır. Bu maksatla Deneyimli Mühendislik ve teknik kadrosu ile solar yatırımlar konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Şirket merkezimiz İstanbul olup, İzmir ve Bursa, Antalya ve Adana ofislerinde faaliyetlerini yürütmektedir.

BERAK ENERJİ Avantajı Bilgidir…

Firmamız, teknoloji sağlayıcıları ve partnerleri ile bir çok alanda anahtar teslim PV Solar sistem entegrasyon projelerinde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Fabrikalar, endüstriyel organizasyonlar, hastaneler, oteller, otobanlar, üniversiteler ve benzer kurumların Fotovoltaik Sistemlerinin kurulması konusunda söz konusu kuruluşların marka ve duygusal imajlarını desteklemektedir. Diğer bir yandan, Solar Paneller görünüşü ile teknolojiyi estetiğe dönüştürür.

BERAK ENERJİ … Hep Zamanında!
Sonuç olarak, yenilenebilir enerji yatırımı sadece çevre sağlığını korumakla kalmaz, elektrik maliyetlerini düşürür ve yatırımınızın size geri dönmesini sağlar. Son olarak, markanızın kalitesi dünya normlarında bir değer kazanır.

BERAK ENERJİ’den Mesaj;
Ürettiğimiz Fotovoltaik Panellerimizin, sağladığımız hizmetle birlikte, güzel dünyamızı korumada bir katkı sağladığını düşünerek heyecanlanmaktayız. Biliyoruz ki çocuklarımız, bu dünyadan bizim yararlandığımızdan daha fazla yararlanacak. Bu

BERAK ENERJİ olarak, temiz enerji potansiyeline yatırım yapıyoruz. Bu limitsiz enerjiyi sizin hizmetinize sunarak, dünyayı daha iyi ve yaşanabilir bir yer haline dönüştürme konusunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.
Son yıllarda Fotovoltaik Güneş Paneli pazarı Dünya’da hızla gelişmektedir. BERAK ENERJİ bu kapsamda Türkiye’de odaklanmış ve emek harcamış, ayrıca artan müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için iyi organize olmuştur.

BERAK ENERJİ, yenilik, Araştırma- Geliştirme ve mühendislik teknolojilerini yetenek, deneyimi ve maliyet sorumluluğu ile birleştirerek, mükemmel dengeyi ve müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamıştır.

Berak Enerji Adres: Şenlikköy Mah. Derya Sok. Gonca Apt. No:2/1 C Florya İstanbul
Berak Enerji Telefon:4447825
Berak Enerji  Web Adresi: www.berakenerji.com