30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Balıkesir B.B. Güneş Enerjisi Santrali Yaptıracağını İlan Etti

BALIKESİR (Enerji Portalı) – Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Karizma Pazar Yeri Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Santrali yaptıracağı ilanında bulundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile Karizma Pazar Yeri Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Santrali yaptırılacağı duyuruldu.

Karizma Pazar Yeri Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Santrali projesi için ihale yapılacak. İhalenin son teklif verme tarihi 8 Mayıs 2020’dir. İhalenin yapılacağı adres de Eski Kuyumcular Mah Mekik Sok No:25 Kat:1 109 nolu oda KARESİ/BALIKESİR olarak bildirildi.

İhalede yer alan GES 1 Adet 503,25 kWp / 450 kWe kurulu gücünde olacak. İşin yapılacağı yer de Karizma Pazar Yeri Çatısı olacak:

Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

Yapım işlerinde benzer iş grupları tebliğinin 2. maddesinin 2.7.fıkrası gereğince (Ek1) de yer alan listede bulunan hiçbir gruba dahil olmadığı için, Yapım İşleri İhaleleri Uygulama Yönetmeliğinin 3. maddesinde yapılan benzer iş tanımına uygun olarak ve rekabeti engellemeyecek şekilde yapılacaktır denildiğinden bu iş için benzer iş olarak Bu ihalede Tedaş onaylı Fotovoltaik Güneş Paneli ve İnverterden oluşan Elektrik Üretim Tesislerine ait iş bitirmeleri benzer iş olarak kabul edilecektir.

İhalenin idari şartnamesine ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir