30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Bakan Dönmez Yeni Atanan Yardımcılarına Başarı Diledi

İSTANBUL (Eneri Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanı kararlarında, yeni dönemde bakan yardımcılığına atanan Abdullah Tancan, Alparslan Bayraktar ve Mithat Cansız’a yeni görevlerinde başarılar diledi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bakan yardımcılığı görevlerine yeni atanan Tancan, Bayraktar ve Cansız’ı makamında kabul etti.

Bakan Dönmez, atamalara ilişkin yaptığı açıklamada, yeni atanan bakan yardımcılarını enerji sektörü ve kamunun çok yakından tanıdığını dile getirerek, şunları söyledi:

“Bakan yardımcılarımız daha önce bakanlığımızın merkez, bağlı, ilgili ve ilişkili kuruluşlarında çalışma tecrübesi bulunan ve son dönemde müsteşar yardımcılığı görevinde bulunmuş üst düzey yöneticilerimizden atanmıştır. Yeni atanan arkadaşlarımızı hem sektör hem de kamu zaten çok yakından tanıyor. Milli Enerji ve Maden Politikasının oluşturulmasında yoğun mesai harcayan ekip arkadaşlarımızla beraber yeni dönemde de bakanlığımızın politikalarını şekillendirmeye devam edeceğiz.”

Yeni yapılanmayla bakan yardımcılarını daha aktif kullanarak sektör sorunlarının ilgili bakan yardımcılarıyla yerinde çözülmesi için çalışacaklarını aktaran Bakan Dönmez, yeni atanan bakan yardımcılarına yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.