30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Bakan Dönmez ve Bakan Kurum Kastamonu’da!

KASTAMONU (Enerji Portalı) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu’da incelemelerde bulundu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde hasar gören yerleşim birimlerinde incelemelerine devam etti. Bakan Dönmez, Bozkurt ilçesine gelerek helikopterle sel bölgesini inceledi. Dönmez, resmi Twitter adresinden Bozkurt’tan şu paylaşımda bulundu:

“Selden etkilenen Bozkurt’ta devam eden çalışmaları Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile yerinde inceledik. Bozkurtlu kardeşlerimizin taleplerini dinledik. Her zaman omuz omuzayız.”

“Selden etkilenen tüm vatandaşlarımızın yanında olup, yaralarını saracağız”

Daha sonra Ezine Çayı’nın kenarındaki yıkılan apartmanların bulunduğu alanda inceleme yapan Bakan Dönmez, ilçe meydanında Bakan Kurum ile bir araya geldi. Bölgede incelemelerine devam eden iki bakan, sosyal markete ziyarette bulundu. Bakanlar Dönmez ve Kurum, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Resim

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, daha sonra selden etkilenen Çatalzeytin ilçesinde incelemelerde bulunmak üzere Bozkurt’tan ayrıldı. Dönmez, resmi Twitter adresinden Çatalzeytin’den şu paylaşımda bulundu:

“İlçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Selden etkilenen tüm vatandaşlarımızın yanında olup, yaralarını saracağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.