Ayel Çevre Mühendislik
2006 yılında kurulmuş olan AYEL Çevre Danışmanlık başarılı geçmişi ile Antalya ilinin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Firmamız ÇED, çevre danışmanlığı, yeşil yıldız danışmanlığı, gıda ve hijyen danışmanlığı, atık yönetimi, atık su, proje yönetimi, tehlikeli atık geri kazanımı, yağ posası bertaraf yönetimi gibi konularda faaliyet göstermektedir.

AYEL Çevre Danışmanlığın ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti ve verimliliğini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Hizmet verilen tüm çalışmalarda sorumluluklarının bilincinde olarak hareket etmektedir.

Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet verdiği müşterilerine marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. AYEL Çevre mevcut marka değerini sadece Antalya ilinde değil yurt çapında yükseltmeyi hedefleyerek birçok projede yer almaktadır.

AYEL Çevre Danışmanlık, gerek bölgesel gerekse de yurt çapında sektörel talep ve ihtiyaçları önceden öngörerek bu alanlarda faaliyet gösterebilecek altyapı ve donanımı sağlamada diğer sektör temsilcilerinin önünde olmayı başarmıştır

Ayel Çevre Mühendislik Adres:  Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Çizme Apt. No:60 Kat:2 Daire:7 Muratpaşa/ANTALYA
Ayel Çevre Mühendislik Telefon & Fax:  0242 3127784 & 0242 312 7782
Ayel Çevre Mühendislik Web Adresi: www.ayelcevre.com.tr
Ayel Çevre Mühendislik e-mail:  info@ayelcevre.com.tr