30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Aydın Ticaret Borsası, GES Kurulması İçin Firma Arıyor

AYDIN (Enerji Portalı) – Aydın Ticaret Borsası (ATB), entegre soğuk hava tesisinin elektrik ihtiyacını karşılamak için bir güneş enerjisi santrali (GES) kurmayı planlıyor.

Aydın Ticaret Odası, Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) 2015 Yılı Güdümlü Proje Desteği kapsamında sağlanan mali destek ile Erbeyli Mahallesi, İncirliova/AYDIN’da bulunan soğuk hava deposu için bir GES kurmak istiyor.

Söz konusu proje kapsamında 254,1kWp DC/216 kWe AC gücünde çatı üzeri GES ile beslenen 2000 m2 Entegre Soğuk Hava Deposu Tesisi inşa edilmesi işi Açık İhale Usulü’ne göre ihale edilecek.

İhale dosyası Sözleşme Makamının yukarıda belirtilen adresinde bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların Sözleşme Makamı tarafından onaylı ihale dosyasını 250 TL bedel mukabili satın alması zorunluluğu bulunuyor.

İhale 13 Aralık 2019 Cuma günü saat 14:00’te Ata Mahallesi Denizli Bulvarı No:18 Efeler /Aydın adresinde gerçekleştirilecek.

İhale hakkında daha bilgi almak için enerjiportali.com//wp-content/uploads/2019/11/ATB-GES-İhalesi.pdf Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.