30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Aydem Enerji, Etik ve İtibar Derneği Üyesi (TEİD) Oldu

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 150’yi aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına, Türkiye’nin en büyük entegre enerji şirketlerinden Aydem Enerji de katıldı.

Etik ve İtibar Derneği TEİD’in yeni üyesi, 40 yılı aşkın köklü geçmişi ve 12 bin çalışanıyla elektrik enerjisi üretim, dağıtım ve perakende alanlarında faaliyet gösteren, topluma ve çevreye duyarlı duruşuyla her zaman insanı merkeze alarak çalışan Aydem Enerji oldu. Türkiye’nin öncü enerji şirketi olarak, sektöründe pek çok ilki hayata geçiren şirket, 2021 yılında çalışan markası alanında hayata geçirdiği projelerle bir ilke daha imza attı.

Aydem Enerji, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programda, Türkiye’de 11 grup şirketiyle Great Place to Work® Sertifikası almayı başaran ilk firma oldu. Böylece Aydem Enerji şeffaflık, takım ruhu ve güven kültürü kriterlerine göre “Harika Bir İş Yeri” olarak sertifikalandırıldı. Aydem Enerji, portföyünün tamamı sadece %100 yenilenebilir enerjiden oluşan Türkiye’nin en büyük yenilenebilir şirketi, Türkiye’nin ilk özel sektör elektrik dağıtım şirketi, Türkiye’nin ilk özel sektör elektrik perakende şirketi, ülkemizin ilk yerli güneş hücresi üretimi ve Türkiye’nin ilk ve tek seferde 11 grup şirketiyle “Harika Bir İş Yeri” Sertifikası alan şirketi unvanlarına da sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.