30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


AYBÜ 12 Adet Akademisyen Alacak!

ANKARA (Enerji Portalı) – Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörülüğü, farklı branşlarda toplam 12 adet akademisyen kadrosu ilanı yayımladı. Rektörlük, enerji sistemleri konusunda çalışmalar yürütecek bir araştırma görevlisine ihtiyacı olduğunu da duyurdu.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ) Rektörlüğü, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü’ne bağlı Enerji Sistemleri Anabilim Dalı’nda görevlendirmek üzere, bir araştırma görevlisine ihtiyacı olduğunu duyurdu.

Adayların Enerji Sistemleri Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birinden lisans derecesi almış olmaları ve enerji sistemleri mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmaları gerekiyor. Adayların 35 yaşını aşmamış olması ve ALES ile YDS puanlarının da en az 70 olması şartı aranıyor.

Başvurular, 26 Aralık 2018 günü mesai bitimine kadar, şahsen veya postayla Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanlığı’na yapılması gerekiyor.

Başvurular için önemli tarihler ise şöyle:

  • Son Başvuru Tarihi: 26.12.2018
  • Ön Değerlendirme Tarihi: 28.12.2018
  • Sınav Giriş Tarihi: 04.01.2019
  • Sonuç Açıklama Tarihi: 10.01.2019

İlanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.