Avrasya Forklift GES Sistemlerinin monte edilmesi temizlenmesi montajı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Özellikle Teleskopik Mobil Arazi Forklifti, Güneş Panel Direkleri Çakma Makinası, Güneş Panelleri Temizleme Makinası ile Profesyonel Hizmetler vermektedir.

Rekabetiniz İçin Dayanıklı ve Üretken Makineler
Vizyonu, yenilikçi yapısı ve ürün geliştirme süreçleriyle tasarlanmış, Dünya’nın en iyi komponentleriyle hayat bulmuş ve modern üretim tesislerinde titizlikle inşa edilmiş Mazaka ürünleri kalite ve endüstride liderlik tutkusunun bir bileşimidir.

Yıllara meydan okuyan kuvvetli konstrüksiyon yapısı, üretkenlik yarışında avantaj sağlayan motor, hidrolik ve yürüyüş sistemleri, akılcı tasarımlarla ele alınmış otomobil rahatlığında kolay kullanım sunan dizaynı ve kabin ergonomisi ile Mazaka 35 yıldır çözümleriyle kullanıcılarına verdiği rekabet gücü sözünü yerine getirir.

Ürün Hattı
Mazaka ürün hattında; yükleme, kazma, sökme, kırma, yıkım, elleçleme ihtiyaçlarına çözüm getirmek için 4 çeşit Mobil Arazi Forklifti’nin yanı sıra, teleskopik forklift ve mini dumper üretmektedir.

Ataşmanlar
Mazaka’in ataşman yelpazesi, makinelerin kullanım alanlarını genişletmeye yönelik olarak tomruk ataşmanları, trançer, riper, polip, çabuk sök-tak aparatları ve benzeri farklı ürün seçeneklerinden oluşmaktadır.

Resmi Ünvan: Avrasya Forklift İş Makinaları İmalat San. ve Tic Ltd.Şti.

Avrasya Forklift Adres: Organize San. Bölg. 2.Cadde No:42 38070 Melikgazi /Kayseri
Avrasya Forklift Telefon: 0352 3114418
Avrasya Forklift Fax: 0352 3114376
Avrasya Forklift Web Adresi: www.avrasyaforklift.com.tr
Avrasya Forklift email: info@avrasyaforklift.com.tr