Türkiye’nin her geçen gün artan enerji ihtiyacını karşılamak, kalite standartlarına uygun şekilde ilkelerinden şaşmadan konusunda uzman çalışanlarıyla yenilenebilir enerji kullanımını arttırmak, çevremizi korumaya katkıda bulunmak ve enerjide dışa bağımlılıktan kurtulmak hedefiyle ARER ENERJİ ve ÇEVRE SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ kurulmuştur.ARER ENERJİ; arazi ve çatı üzeri güneşe dayalı elektik üretim santrallerinin (GES) projelendirme aşamasından, anahtar teslimi kurulumuna kadar olan bütün aşamalarını başarıyla üstlenmektedir. Ayrıca yatırımcılarına bakım, onarım ve işletim hizmetleri konusunda profesyonel kadrosu ile çözümler sunmaktadır.

ARER ENERJİ ekibi olarak enerji alanında hizmet vermekle beraber, ülke ekonomisine de olumlu katkı vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

“Güneşimizi Hem Enerjiye Hem Kaliteye Dönüştürüyoruz”

ARER ENERJİ VİZYONUMUZ

Firmamızı hizmet verdiği sektörlerde; yenilikleri takip eden, ileri teknolojiyi izleyen ve optimize eden, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile kaliteli, saygın, güvenilir lider bir firma haline getirmektir.

Her zaman alanında tercih edilen marka olma özelliğini taşıyan, istikrarlı ve sağlıklı büyümeyi hedef alan, yüksek memnuniyet sağlayan, ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen uluslararası normlarda bir firma olmayı kendimize vizyon edindik.

ARER ENERJİ MİSYONUMUZ

Bilgi birikimi çerçevesinde konusunda uzman çalışanları ile oluşturduğu kurumsal kalite anlayışıyla hizmet vermek, çevre bilinci ile hareket etmeyi ön planda tutmak, çevreye duyarlı yeni projeler üreterek ve gerçekleştirerek müşterilerine çağdaş, güvenilir çözümler sunmak, sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmek ve sektöründe farklılık yaratacak kalıcı üstünlük sağlamak firmamızın misyonudur.

ARER ENERJİ Adres: Mahmudiye Mah. Ahmet Ersoy Cad.  Fitnat Ersoy İşhanı No:13/4 33070  Akdeniz / MERSİN / TÜRKİYE 
ARER ENERJİ Telefon: 0324 3369697
ARER ENERJİ Fax: 0324 3369698
ARER ENERJİ Web Adresi: www.arerenerji.com
ARER ENERJİ  e-mail: arer@arerenerji.com