30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Arçelik, Kompresörler Üzerine Yaptığı Verimlilik Artırıcı Projesi İle Başarı Ödülü Aldı!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Arçelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından düzenlenen 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı’nda Kompresör İşletmesi’nde yürüttüğü ‘Verimlilik Artırıcı Projesi’ ile Başarı Plaketi almaya layık görüldü.

11-12 Nisan 2019 tarhilerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve açılışını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yaptığı 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı kapsamında yapılan törende Arçelik, Kompresör İşletmesi’nin verimlilik artırıcı projesi ile Başarı Plaketi almaya layık görüldü.

Arçelik Kurumsal Çözümler Grubu’nun etkinlikte yer alan standında enerji çözümlerinden VRF sistem klimalara, ısı pompalarından Chiller & Fancoil applied ürünlerine, solar enerji sistemlerinden aydınlatma ürünlerine, mühendislik & entegre çözümler ve ticari klimalara kadar bir çok ürün sergilendi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in ziyaret ettiği Arçelik Kurumsal Çözümler standı ziyaretçilerin yoğun ilgisini topladı. Arçelik, sektörü bir araya getiren fuarda yenilenebilir enerji, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularındaki öncü çalışmalarını sunma fırsatı yakaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.