30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Arçelik, EVD Yetkinliği Kazandı!

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Arçelik Pazarlama A.Ş., Türkiye’de çok az şirketin sahibi olduğu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi (EVD) statüsünü kazandı.

Arçelik Pazarlama A.Ş., Türkiye genelinde çok az şirketin elde edebildiği Enerji Bakanlığı’nın Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi (EVD) sertifikasını, 11 aylık çalışma sonucunda, Enerji Verimliliği ve Çevre Dairesi Başkanı Oğuz Can’dan aldı.

Şirket, hem ölçüm aleti satın alımı, kalibre ettirilmesi hem de Arçelik Pazarlama A.Ş. bünyesindeki 4 çalışanın 2 farklı eğitime girip 2 farklı sınavda başarılı olarak sertifikalarını almaları sonucunda, “Ticari ve Hizmet Binası” kategorisinde “Enerji Verimliliği Danışmanı” şirket unvanına sahip oldu.

Arçelik Pazarlama A.Ş. bu sertifika ile ofis, AVM, otel, kamu binası, okul, hastane, belediye binaları, stadyum, depo gibi ticari binalar ve hizmet binalarına, enerji etüdünün yapılması, verimlilik artırıcı proje hazırlama ve uygulama, enerji yönetimi danışmanlığı ve enerji performans sözleşmelerinin yapılması konusunda hizmet verebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.