Aras Elektrik Dağıtım Şirketi (Aras EDAŞ)

Bölgemizin elektrik dağıtım hizmetleri artık özel bir kuruluş tarafından veriliyor.
Aras EDAŞ özelleşeli yaklaşık üç yıl geçti. Bu üç yılda misyonumuz değişmedi ama yaptığımız yatırım ve şebeke iyileştirmeleri ile sizlere sunduğumuz hizmette hissedilir bir iyileşme kaydedildi.
Bölgeden aldığımızı bölgeye kazandırma gayreti içerisinde olduk ve üç yılda yaklaşık 500 milyon lira yatırım yaptık. 2015 yılı toplam yatırım tutarımız 180 milyon lira oldu. Yatırımları- mız şebeke iyileştirmesi, teknolojik altyapı, kaliteli ve kesintisiz enerji dağıtımı ve müşteri memnuniyeti başlıklarıyla şekillendi.

Aras EDAŞ olarak Hedefimiz Elektrik dağıtım sektörüne öncülük eden evrensel bir marka olmak. Bu hedefimiz doğrultusunda sürekli yenilediğimiz teknolojik altyapı dönüşümü ile kesintisiz, kaliteli ve güvenli enerji sağlayarak yüksek müşteri memnuniyeti hedefini gerçekleştirmek istiyoruz. Müşterilerimizi çalışma hayatımıza dahil ederek bu hedefimize ulaşabileceğimizin farkındayız. Bunun için en önemli yöntem kendi çalışanlarımızdır. Çünkü çalışanlarımız da aynı zamanda müşterilerimiz. Bu yüzden en modern insan kaynakları uygulamalarını çalışanlarımız için devreye aldık. Bu yetki ve sorumluluğu üstlenmiş ve çözüme odaklanmış personelimizle başarının bizden esirgenmeyeceğine inanıyoruz.

Aras EDAŞ Adres: Şükrüpaşa Mahallesi TEK Lojmanları sokak NO : 57 25050 YAKUTİYE/ERZURUM
Aras EDAŞ Telefon: (850) 200-2020
Aras EDAŞ Fax: (442) 242-2780
Aras EDAŞ  Web Adresi: www.arasedas.com
Aras EDAŞ  e-mail: info@arasedas.com