30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Antalya’da Muz Serası İçin Güneş Enerjisi Santrali Kuracak Firma Aranıyor!

ANTALYA (Enerji Portalı) – T. C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan “KKYDP – Tarıma Dayalı Yatırımlar” 2017/22 Sayılı tebliğ çerçevesinde uygulama sürecine geçilmiş olan “SERKAN DAĞ, Güneş Enerjili Sera Yatırımı” inşaat yapım ihalesi gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

T. C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan “KKYDP – Tarıma Dayalı Yatırımlar” 2017/22 Sayılı tebliğ çerçevesinde uygulama sürecine geçilmiş olan “SERKAN DAĞ, Güneş Enerjili Sera Yatırımı” inşaat yapım ihalesi gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

İhale kapsamındaki inşaat işleri kapsamında yapım detayları ihale dosyasında verilecek olan çelik konstrüksiyon 29.860 m2 muz serası inşaatının, damlama sulama spring sistemi, sulama otomasyon sistemi ve sisleme sisteminin yapılması istenmektedir.

İhalelere katılmak isteyen istekliler, İhalelere katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyasını İhale Makamından 5000 TL karşılığı almak zorundadır.

Teklifler ilanın yayım tarihinden itibaren 21. Gün, saat 10.30’da ve Sanayi Mahallesi, 2006. Sokak, No: 48, Manavgat / Antalya, adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; anayi Mahallesi, 2006. Sokak, No: 48, Manavgat/Antalya adresinden temin edilecek olup, ayrıca talep durumunda e-posta ile gönderilecektir.

Teklif Teslimi İçin Son Tarih: İlanın yayım tarihinden itibaren 21. gün en geç saat 10:00

Detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz veya aşağıdaki iletişim kanallarına ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0533 740 27 37

E-posta: bilgi@smggroup.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.