30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Antalya, Muğla ve Erzurum’da Yer Alan Üniversitelere Akademisyen Alımı Yapılacak

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Alanya Alaadin Keybubat Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi çeşitli bölümler için farklı unvanlarda akademisyen alacağını duyurdu.

Alanya Alaadin Keybubat Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi çeşitli bölümler için farklı unvanlarda akademisyen alacağını duyurdu.

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde yer alan birimler için farklı unvanlarda toplamda 54 akademisyen ihtiyacı olduğunu duyurdu. Yayımlanan ilanda 1 adet Makine Mühendisliği bölümü mezunu Doktor Öğretim Görevlisi alınacağı da bildirildi. Pozisyon için Termodinamik veya Enerji Anabilim dalında doktora sahibi olma ve ısı pompaları alanlarında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

İlgili ilana buradan ulaşabilirsiniz.

Alanya Alaadin Keybubat Üniversitesi Üniversitesi Rektörlüğü, bünyesinde yer alan birimler için farklı unvanlarda toplamda 21 akademisyen ihtiyacı olduğunu duyurdu. Yayımlanan ilanda Elektrik ve Enerji Bölümü’ne 1 adet Öğretim Görevlisi alınacağı bildirildi. Pozisyon için Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans mezunu olma ve bu alanların birinde tezli yüksek yapmış olma şartı aranıyor.

İlgili ilana buradan ulaşabilirsiniz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü ise, bünyesinde yer alan birimler için farklı unvanlarda toplamda 40 akademisyen ihtiyacı olduğunu duyurdu. Yayımlanan ilanda Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Rüzgar Enerjisi Sistemleri Programı’na 1 adet Profesör alınacağı bildirildi. Pozisyon için Makine Mühendisliği doktora mezunu olma ve Lazer, yapıştırıcı, kaplamalar ve rüzgar konularında çalışmaları olma şartı aranıyor.

İlgili ilana buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.