30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Ankara B.B., GES Kurmak İçin Mal Alımı İhalesi Düzenliyor

ANKARA (Enerji Portalı) – Ankara Büyükşehir Belediyesi (Ankara B.B.), spor tesislerinde güneş enerjisi kurmak için çeşitli ekipmanlar alınacağını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara’ da yapılacak yeni nesil spor tesislerinde yenilenebilir enerji ve verimlilik sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılarak başta yerel yönetimler ve ilgili bakanlıklar üzerinde farkındalık oluşturulması, halkın ortak kullanımına açık olan spor tesislerinde enerji giderlerini düşürmek ve sürdürülebilir spor alanlarının sayısının arttırılması için “Spor Tesislerinde Yeşil Enerji Kullanımı ve Farkındalık Artırma Projesi” isimli bir proje yürütüyor.

Proje kapsamında yenilenebilir enerji kaynaklarına uyumluluk gösteren pilot bölgelerde bu sistemden yararlanarak CO2 salınımını minimum düzeye getirmesi amaçlanıyor.

Bu amaçlar doğrultusunda Ankara Büyükşehir Belediyesi, İklim Değişikliği Alanında Kapasitenin Geliştirilmesi Hibe programından sağlanan mali yardım ile “Spor Tesislerinde Yeşil Enerji Kullanımı ve Farkındalık Artırma Projesi” için güneş enerjisi panelleri ve montaj ekipmanları alımı (montajlı mal alımı) yapacak.

Muhtemel ek bilgi ya da açıklama/sorular https://ankara.bel.tr/ sitesinde yayınlanacağı bildirildi.

Son teklif verme ve ihale tarihi 2 Aralık 2019 olan mal alımı ilanı için daha fazla bilgi almak ve teknik belgelere ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Mal alımı ilanını görmek için tıklayınız.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.