30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Anadolu Güneşi Elektrik Üretiyor GES Pazarı

GES Projelerinde B2B olarak sektörü bir araya getirmek amacıyla kurulan GES pazarı Satılık GEZ Projesi, Satılık GES Arazisi, Solar sektörü hakkında Fiyat bilgisi isteyenleri Finansman ve yatırımcıları bir araya getirmeyi amaçlayan bir platformdur.

Sektör temsilcisi enerji firmalarının bir kısmının elinde kapasitesinin üzerinde iş yükü varken ve kimi Sektör temsilcisi enerji firmaları ve EPC firmaları projelerini devretmek isterken, kimi şirketlerde kapasitesi  ve ekibi olup proje aramaktadır. Diğer yandan yatırımcıların kimisi onayı hazır projelerine finans bulamayıp devretmek istemekte, kimisi de ortak arayışı içinde veya projesini satmak istemektedir. Kurulu veya kurulacak bir çok ges santrali yatırımcı veya enerji şirketi tarafından satışa sunulmuştur.

Ayrıca kapasite yetersizliğinden GES kuramayan gerçek ve büyük yatırımcılar ise uygun projeler aramaktadır. Son aylarda yoğun olarak bize gelen alım-satım-devir ve ortaklık taleplerini, hızlı ve en önemlisi güvenilir bir platformda bir araya getirmek için 2016 yılında duyurusunu yaptığımız GES PAZARI faaliyete geçmiştir.

100 Mw üzeinde saltık GES projesi alıcı beklerken, yerli ve yabancı yatırımcılar dahil 150 Mw üzeri yatırımcı bulunmaktadır.

Alım-Satım-Devir ve Ortaklık taleplerinizi bize ileterek, hızlı ve güvenilir sonuç almak ve alıcı ile satıcıyı direk yüzyüze görüştürmek için

GES PAZARI’nda sizi yerinizi almaya davet ediyoruz.

GES PROJESİNİ SATMAK İSTEYENLER İÇİN
PROJENİN YERİ
PROJENİN KAPASİTESİ
ŞU ANKİ DURUMU
İSTENİLEN FİYAT
YETKİLİ KİŞİ İRTİBAT
EKLEMEK İSTEDİĞİ
GES PROJE ALMAK İSTEYENLER İÇİN
HANGİ BÖLGEDEN ARADIĞI
TOPLAM İHTİYACI
PROJEYİ HANGİ AŞAMADA İSTEDİĞİ
YETKİLİ KİŞİ İRTİBAT
EKLEMEK İSTEDİĞİ

GES Pazarında; Satılık GES, Satılık GES Arazisi, Satılık GES Santrali, Satılık Solar Panelleri, Satılık Solar Enerjisi, Satılık Solar Güneş Paneli, GES Fizibilite çalışması, GES Finansmanları, Satılık GES Lisans konularının karşılıklı olarak görüşüleceği GES pazarı B2B’de sektörel bazlı bir sağlıklı bir portal oluşturmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.