30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Alfa Solar

Alfa Solar Enerji A.Ş. yenilenebilir enerji kaynaklarından, güneş enerjisi sektöründe deneyimli teknik kadrosu ile fotovoltaik (PV) panel üretimi yapan Türkiye’nin önder üretici firmalarındandır.

Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesinde 6000 m² yüksek teknoloji ürünü, robotik üretim hattı sayesinde yıllık 60 MW’ lık kapasitede fotovoltaik (FV) panel üretecektir. Yüksek verimli panelleriyle ilk yatırım maliyetinde, hızlı geri dönüşüm sağlayarak, 25 yıl ürün garantisi sunmaktadır.

Alfa Solar Enerji A.Ş. ; Konusunda Uluslararası piyasalarda çalışmış, deneyimli teknik personeli ile müşterilerini en doğru şekilde yönlendirerek, kaliteli, TUV sertifikalı, Avrupa Standartlarında lisanslı ürünler üretir ve sistem çözümleri sunar, bu sayede birinci önceliği olan müşteri memnuniyetini dünya çapında istikrar ve güvenilirliği ile garanti eder.

Alfa Solar Enerji A.Ş. ; Yakın zamanda şekillenen Yenilenebilir Enerji Kanunu’nun oluşturduğu katkı ile kendi yatırımını yapmak isteyen yatırımcılara sunulan devlet teşviklerini en doğru şekilde kullandırarak, “Kendi Elektriğini Kendin Üret” çağrısı ile karlı bir piyasa oluşturmayı, bu sayede yerli , yabancı yatırımcıları memnun edecek ürünler ve çözümler sunmayı amaçlar.

Alfa Solar İletişim Bilgileri

Alfa Solar  Adres: Balgat Mahallesi Mevlana Bulvarı No 139/A Kat 9 Daire 31 Yelken Plaza
Alfa Solar Telefon: 0312 2303257
Alfa Solar Fax : 0312 2297871
Alfa Solar Web Adresi:
 www.alfasolarenerji.com
Alfa Solar e-mail: muhasebe@alfasolarenerji.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.