30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Aksa Jeneratör Suudi Arabistan’a Kesintisiz Güç Sağlıyor

Aksa Jeneratör, Saudi Elenex & Saudi Aircon 2018 Uluslararası Elektrik, Aydınlatma, Güç Üretimi ve Su Teknolojisi Fuarı’na dizel jeneratör ürünleriyle katıldı.

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, farklı coğrafyalarda düzenlenen fuarlarla, jeneratör sektörü temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Aksa, gelişen inşaat sektörüyle dikkatleri üzerine çeken Arap Yarımadasının kalbi Suudi Arabistan’da düzenlenen Saudi Elenex & Saudi Aircon 2018’e (Uluslararası Elektrik, Aydınlatma, Güç Üretimi ve Su Teknolojisi Fuarı) katıldı. 7-9 Mayıs tarihlerinde Riyad’da düzenlenen ve kamu ile özel sektör karar vericilerini ortak bir ağda buluşturan fuarda, Aksa’nın sergilediği dizel jeneratörler büyük beğeni topladı.

Pek çok sektör temsilcisiyle bir araya gelme imkânı buldukları bu organizasyona uzun yıllardır katılım gösterdiklerini belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Suudi Arabistan, yapı sektörünü dinamik olan, önemli bir pazar. Uzun yıllardır bulunduğumuz bu pazardaönemli iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. İş ağımızın çok geniş olduğu Suudi Arabistan’da düzenlenen ve pek çok ülkeden sektör temsilcisini buluşturan bu etkinlikte bulunmaktan ve ürünlerimizi fuar ziyaretçileriyle buluşturmaktan dolayı memnunuz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.