30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Akenerji, Enerji Dalında “Yılın Şirketi” Ödülünü Aldı

İSTANBUL (Enerji Portalı) – Uluslararası iş dünyası ödüllerinden The International Business Awards’ta Stevie ödülünü kazananlar belli oldu. Türkiye’nin enerji ihtiyacının yüzde 3’ünü tek başına üreten Akenerji, “Yılın Şirketi” kategorisi Enerji dalında bronz ödül kazandı.

Akenerji, bu yıl da Stevie Business Awards tarafından ödüle layık bulundu. Geçtiğimiz yıl The Stevie Awards for Great Employers programında “En Değerli İK Ekibi” ve “En Değerli İşveren” kategorilerinde ödül kazanan şirket, başarısına bir yenisini daha ekledi. “Yılın Şirketi” kategorisinde “Enerji” dalında bu yıl bronz ödülün sahibi Akenerji oldu. Akenerji Genel Müdürü Serhan Gençer, başarılı performanslarını ödülle taçlandırmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Kazananlar, 260’tan fazla uzmanın görüşleriyle belirlendi!

Akenerji’nin 30 yılı aşkın deneyimiyle enerji üretim ve ticaretinde Türkiye’nin köklü şirketleri arasında bulunduğuna değinen Gençer şunları dile getirdi:

“2020, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle zorlu bir yıl olsa da tecrübemiz, etkili yönetimsel uygulamalarımız ve Akenerji çalışanlarının yüksek performansları sayesinde bizim için başarılı bir dönem oldu. Arkadaşlarımızın ortaya koyduğu özveri ve takım ruhuyla uluslararası alanda yılın şirketlerinden biri olduk. Ödülü kazanmamızda pay sahibi olan tüm Akenerji ailesine teşekkür ederim”.

Stevie Award programında kazananlar, dünyanın farklı noktalarından 260’tan fazla uzmanın görüşleriyle belirlendi. 63 ülkeden çok sayıda kurum ve kuruluşun yarıştığı programda ödüller 8 Aralık’ta düzenlenecek törenle kazananlara teslim edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.