30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


Afyonkarahisar’da Atıklardan Enerji Üretecek Yatırımcı Aranıyor

AFYONKARAHİSAR (Enerji Portalı) – Afyonkarahisar İli Çevre Hizmetleri Birliği, Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi kurarak katı atıklardan enerji üretecek yatırımcı arıyor.

Afyonkarahisar İli Çevre Hizmetleri Birliği, Entegre Katı Atık Yönetim Sistemi kurarak katı atıklardan enerji üretecek yatırımcı arıyor.

Afyonkarahisar İli Çevre Hizmetleri Birliği, kendisine ait Veysel Karani Mahallesi Küme Evleri 60. Sokak 445 Ada 8 ve 9 nolu parsellerde bulunan mevcut Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisi, Katı Atık Ön İşlem ve Kompost Tesisi, Sızıntı Suyu Yönetimi veya Bertarafı, Yedi İlçedeki (Çay, Bolvadin, Emirdağ, Sandıklı, Sinanpaşa, İhsaniye ve Şuhut) aktarma istasyonlarından katı atıkların taşınması ve Katı Atık Aktarma İstasyonları işletilmesi işlerini yapacak bir yatırımcı arıyor.

Katı atıklardan Biyometanizasyon Tesisi kurularak enerji üretilmesini isteniyor…

Birlik, ilave olarak yüklenici tarafından kurulacak Yeni Lot Alanları, Atıktan Türetilmiş Yakıt (ATY) Hazırlama Tesisi, Biyometanizasyon Tesisi’nin ve Elektrik Enerji Üretim Sistemi’nin ilgili yönetmelikler ve Şartname hükümlerine uygun olarak Yüklenici tarafından hazırlanacak projeye göre yapılması, ÇED Raporu ve diğer izinlerin alınması, tesislerin kurulması, tesislerin kurulumundan sonra izinlerin alınması ve tüm tesislerin işletilmesini istiyor.

İletişim bilgileri:
Telefon Numarası: 0 272 214 28 03 – 0 549 239 49 00-01
Elektronik Posta Adresi: bilgi@afcebir.gov.tr

İlgili ilana buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.