30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


9 Farklı Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı!

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 9 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31530 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre dokuz farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

Bu projeler:

>> Keskin OSB DM-Keskin Giriş DM Enerji Nakil Hattı
>> İmrendi DM-Kınık DM ENH Kınık DMAşağıada DM ENH Aşağıada DM-Çeltikçi DM Enerji Nakil Hattı
>> 7M0059 Cinköy Fideri Yeni Enerji Nakil Hattı
>> Bayıralan KÖK – Deresökü Enerji Nakil Hattı
>> 9M5121 Sarıkavak – İbrahimli Enerji Nakil Hattı
>> Bala Çıkışı KÖK – Tol KÖK Enerji Nakil Hattı
>> 9M3074 Fındıkpınarı-Tepeköy Enerji Nakil Hattı
>> Korgun DM-Ilgaz DM Enerji Nakil Hattı
>> 9M5137 Arıkuyusu-Zeyne Enerji Nakil Hattı

Kırıkkale İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Keskin OSB DM-Keskin Giriş DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4211) için tıklayınız.

Ankara İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “İmrendi DM-Kınık DM ENH Kınık DMAşağıada DM ENH Aşağıada DM-Çeltikçi DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4212) için tıklayınız.

Mersin İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “7M0059 Cinköy Fideri Yeni Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4213) için tıklayınız.

Kastamonu İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Bayıralan KÖK – Deresökü Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4214) için tıklayınız.

Mersin İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “9M5121 Sarıkavak – İbrahimli Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4215) için tıklayınız.

Ankara İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Bala Çıkışı KÖK – Tol KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4216) için tıklayınız.

Mersin İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “9M3074 Fındıkpınarı-Tepeköy Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4217) için tıklayınız.

Çankırı İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Korgun DM-Ilgaz DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4218) için tıklayınız.

Mersin İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “9M5137 Arıkuyusu-Zeyne Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4219) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.