30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


8 Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı!

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 8 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31615 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre sekiz farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

>> Safranbolu TM-Eflani DM Enerji Nakil Hattı
>> Edige KÖK-Deliler Enerji Nakil Hattı
>> Mahmutlar DM-Çataloluk DM Enerji Nakil Hattı
>> Kovancı Karapınar Mevkii TR 2 Enerji Nakil Hattı
>> 1G2001 Burç Esentepe Enerji Nakil Hattı
>> İstanbul İli, Göngören İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binasının Yapımı
>> İstanbul İli, Avcılar İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binalarının Yapımı
>> İstanbul İli, Sarıyer İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binalarının Yapımı

Karabük İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Safranbolu TM-Eflani DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4545) için tıklayınız.

Ankara İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Edige KÖK-Deliler Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4546) için tıklayınız.

Manisa İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Mahmutlar DM-Çataloluk DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4547) için tıklayınız.

Manisa İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Kovancı Karapınar Mevkii TR 2 Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4548) için tıklayınız.

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “1G2001 Burç Esentepe Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4549) için tıklayınız.

İstanbul İli, Göngören İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binasının Yapımı Amacıyla Kamulaştırma Bilgileri ve Konumu Belirtilen Taşınmazın Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4550) için tıklayınız.

İstanbul İli, Avcılar İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binalarının Yapımı Amacıyla Kamulaştırma Bilgileri ve Konumları Belirtilen Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4551) için tıklayınız.

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Trafo Binalarının Yapımı Amacıyla Kamulaştırma Bilgileri ve Konumları Belirtilen Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4552) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.