30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


7. ICCI 2018 Enerji Ödülleri Sahiplerini Buldu

2011 yılından beri düzenlenen Türkiye enerji gücünün üreten lider firmalarının en iyilerinin ödüllendirildiği “ICCI Enerji Ödülleri” töreni 2 Mayısta 7. Kez sahiplerini buldu.
  1. Uluslararası “ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansında bu ödüllerinin, enerji sektörüne verilen hizmetleri ve yapılan katkıları desteklemek amacıyla düzenlediklerini belirttiler.

İşte Ödüller;

Bursa Karacabey’de faaliyete geçirilen Harmanlık RES Karacabey ile Borusan EnBW Enerji Yatırımları ve Üretim A.Ş Rüzgar alanında ödül alırken, Vestel “ Ana Ekipman Tedarikçisi olarak aldı. “Hidroelektrik” alanında Rize Kalkandere’de hayata geçirdiği Yokuşlu Kalkandere HES projesi ile Sanko Enerji SAN. ve TİC. A.Ş., ödül alırken projenin “Ana Ekipman Tedarikçisi” ödülünü VOİT enerji aldı.  “Jeotermal” alanında Manisa Alaşehir’de hayata geçirdiği Alaşehir JES projesi ile Türkerler Holding, “Ana Ekipman Tedarikçisi” ödülünü Ormat Teknoloji aldı. “Biyokütle ve Atık” alanında Biokütle Gazlaştırma projesi ile Kastamonu Entegre Ağaç SAN A.Ş., “Ana Ekipman Tedarikçisi” ödülünü ise Gasification Consultancy firması aldı. “Güneş” alanında Düzce fabrikasında hayata geçirdiği GES Çatı Uygulaması projesi ile Aluform Pekintaş ALÜ. SAN. ve TİC. A.Ş. ödüle layık görülürken  “Ana Ekipman Tedarikçisi” ödülünü ise Schmid Pekintaş firması aldı.
Termik Enerji Santralleri kategorisinde; “Doğalgaz” alanında,  Kırıkkale’de hayata geçirdiği İç Anadolu Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali projesi ile Gama Enerji A.Ş., “Ana Ekipman Tedarikçisi” ödülünü GE Enerji aldı. “Kömür” alanında, Zonguldak’ta hayata geçirdiği ZETES 3 – Zonguldak Eren Enerji Termik Santrali projesi ile Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ödül alırken “Ana Ekipman Tedarikçisi” ödülünü ise Harbin Elektrik aldı.
Jüri özel ödüllerinin sahipleri ise VEDAŞ Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. ve Soma Kömür Gazlaştırma Projesi (Trijen) ile TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.