30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


7 Farklı Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı!

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 7 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31574 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre yedi farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

>> 9H2120 Arsuz-Derekuyu Enerji Nakil Hattı
>> Çanakçı KÖK-Subaşı KÖK Enerji Nakil Hattı
>> Gölpazarı Üzümlü KÖK-Üzümlü Enerji Nakil Hattı
>> 380 kV Erzurum-Alpaslan-2 HES Enerji İletim Hattı Projesi
>> 154 kV Menzelet HES-Çağlayan Enerji İletim Hattı Projesi
>> 8G7802 PS-4B TM-Elif DM Enerji Nakil Hattı
>> 9H2098 Kıcı Mahallesi Enerji Nakil Hattı

Hatay İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “9H2120 Arsuz-Derekuyu Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4394) için tıklayınız.

Manisa İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Çanakçı KÖK-Subaşı KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4395) için tıklayınız.

Bilecik İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “Gölpazarı Üzümlü KÖK-Üzümlü Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4399) için tıklayınız.

380 kV Erzurum-Alpaslan-2 HES Enerji İletim Hattı Projesi” Kapsamında Haritada Gösterilen Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4400) için tıklayınız.

154 kV Menzelet HES-Çağlayan Enerji İletim Hattı Projesi” Kapsamında Haritada Gösterilen Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4401) için tıklayınız.

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “8G7802 PS-4B TM-Elif DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4402) için tıklayınız.

Hatay İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan ve Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “9H2098 Kıcı Mahallesi Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4403) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.