30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


5 Köyde GES Kurulumu Yapacak Firma Aranıyor

NEVŞEHİR (Enerji Portalı) – Nevşehir Merkez İlçesi Köylerine Hizmet Götürme Birliği, beş köyde güneş enerjisi santrali kurulumu yapacak firma arıyor.

Nevşehir Merkez İlçesi Köylerine Hizmet Götürme Birliği, Ahiler Kalkınma Ajansı 2017 Yılı Küçük Ölçekli Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Nevşehir Merkez ilçe Alacaşar, Balcın, Boğaz, Çiftlik ve Çardak köylerinde “Yenilenebilir Enerji ile Farklı Lokasyonlarda Çevreci Sürdürülebilir Kalkınma: GES Projesi” kapsamında Nevşehir ili Merkez İlçedeki 5 köye güneş enerji santrali (GES) kurulumu işi için bir ihale düzenliyor.

120 kW kurulu gücünde kurulacak olan Şebeke Bağlantılı Lisansız Güneş Enerjisi Santrali ihalesi; Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği Eki olan Satın Alma Rehberi doğrultusunda Açık İhale Usulü ile yapılması planlanıyor.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası 15 Temmuz Mah. Nevşehir İl Özel İdaresi Yerleşkesi İl Genel Meclis Binası Birlik Ofisi adresinden görülebilir ve aynı adresten temin edilebilir veya “https://www.ahika.gov.tr” veya “www.nevsehirozelidare.gov.tr” internet adreslerinden temin edilebilir.

İhale için 20 Ağustos 2019 günü saat 14:00’e kadar teklif sunulabilir.

Son Dakika Enerji Haberleri için enerjiportali.com/son-dakika-enerji-haberleri Bağlantısını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.