5.kez düzenlenecek Expo Geothermal, sektör fuarı İzmir’e taşınacak. 2017’de Ocak’ta İstanbul’da gerçekleşen fuardan sonra; katılımcıların taleplerine istinaden 5. JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI, yeni yatırımlarıyla 19 – 21 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Jeotermal Büyüyen Sektör, 2018’de Yatırım ve Teşviklerle Hız Kazanacak

Türkiye Jeotermal enerji kaynakları anlamında Dünya sıralamasında ilk 5’te konumlanıyor. Yer altındaki güneş şeklinde tabir edilen, milli kaynağımız diye de adlandırılan termal suların varlığı ve kullanım potansiyeli gün geçtikçe daha çok önem kazanıyor. Özellikle temiz, çevreyle dost ve yenilenebilir enerji kaynağı nedeniyle jeotermal sektörüne yapılan yatırımlar, devlet destekleriyle de büyük oranda destekleniyor.

5. Jeotermal Enerji Teknolojileri & Ekipmanları Fuarı 

Elektrik santrallerinden, sondajcılara, müşavirlik – mühendislik firmalarından, izolasyonlu boru üreticilerine, otomasyon scada sistemlerinden, pompa vana imalatçılarına, ölçüm cihazlarından, su kimyasallarına, sektörle ilgili sivil toplum kuruluşlarına, jeotermal kaynağa sahip belediyelere kadar koca bir alanı kaplayan Jeotermal enerjinin önemi bir kez daha Expo Geothermal’de anlaşılacak.

İzmir’de, 3 Gün Jeotermal Sektörü Bir Araya Gelecek

İzmir Tepekule Kongre ve Fuar Merkezinde, mükemmel lokasyona sahip bir konumda yapılacak 5.EXPO GEOTHERMAL, yurt dışından gelen ziyaretçiler için kolay bir ulaşım ağına sahip.

Enerji Etkinlik Takvimi İçin Lütfen Tıklayınız