30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


5 Farklı Enerji Hattına Acele Kamulaştırma Yapılacak

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 31324 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları’na göre, 5 farklı enerji nakil hattı için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre farklı illerde acele kamulaştırma yapılacak olan projeler:

>> 9G6022 Antep Yolu-Sayburun Enerji Nakil Hattı
>> Balıbıdık KÖK-Yüklü KÖK-Yapraklı DM Enerji Nakil Hattı
>> Karacaören KÖK Selalmaz KÖK ENH Selalmaz KÖK Bağlantıları Enerji Nakil Hattı
>> Koramanlar KÖK – Kahvecioğlu KÖK Enerji Nakil Hattı
>> Uluderbent KÖK Sarıpınar KÖK Enerji Nakil Hattı

9G6022 Antep Yolu-Sayburun Enerji Nakil Hattı

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “9G6022 Antep Yolu-Sayburun Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3264) için tıklayınız.

Balıbıdık KÖK-Yüklü KÖK-Yapraklı DM Enerji Nakil Hattı

Çankırı İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Balıbıdık KÖK-Yüklü KÖK-Yapraklı DM Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3266) için tıklayınız.

Karacaören KÖK Selalmaz KÖK ENH Selalmaz KÖK Bağlantıları Enerji Nakil Hattı

Kastamonu İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Karacaören KÖK Selalmaz KÖK ENH Selalmaz KÖK Bağlantıları Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3267) için tıklayınız.

Koramanlar KÖK – Kahvecioğlu KÖK Enerji Nakil Hattı

Zonguldak İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Koramanlar KÖK – Kahvecioğlu KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3268) için tıklayınız.

Uluderbent KÖK Sarıpınar KÖK Enerji Nakil Hattı

Manisa İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Uluderbent KÖK Sarıpınar KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3269) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.