30 Bin Üyemize Katılın
E-Bülten yayınlarımız için abone olun.


4 Farklı Enerji Projesine Acele Kamulaştırma Kararı Geldi

ANKARA (Enerji Portalı) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla, 4 farklı enerji projesi için acele kamulaştırmalar yapılacak.

Bugün 31522 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararları‘na göre dört farklı enerji projesine acele kamulaştırma yapılacak.

Bu projeler:

>> 154 kV (PS-5 Gaziantep-1) Brş.N.-Kuzeyşehir Enerji İletim Hattı Projesi
>> 9G6021 Şatırhüyük-İncirli Enerji Nakil Hattı
>> 8G4030 Köseler KÖK-Toydemir KÖK Enerji Nakil Hattı
>> 9G5024-Güllühüyük-Yelliburun Enerji Nakil Hattı

154 kV (PS-5 Gaziantep-1) Brş.N.-Kuzeyşehir Enerji İletim Hattı Projesi

154 kV (PS-5 Gaziantep-1) Brş.N.-Kuzeyşehir Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4140) için tıklayınız.

9G6021 Şatırhüyük-İncirli Enerji Nakil Hattı

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “9G6021 Şatırhüyük-İncirli Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4141) için tıklayınız.

8G4030 Köseler KÖK-Toydemir KÖK Enerji Nakil Hattı

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “8G4030 Köseler KÖK-Toydemir KÖK Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4142) için tıklayınız.

9G5024-Güllühüyük-Yelliburun Enerji Nakil Hattı

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Kamulaştırma Bilgileri ve Güzergâhı Gösterilen “9G5024-Güllühüyük-Yelliburun Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Söz Konusu Güzergâha İsabet Eden Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 4143) için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.